עבודה בסקנדינביהמאת Dr Job

סקנדינביה

המדינות הכלולות בממלכת סקנדינביה הן דנמרק, פינלנד, איסלנד, איי פארו, נורבגיה ושבדיה. עבודה בסקנדינביה הינה עבודה מבטיחה מבחינה כספית היות ומדינות האיחוד הסקנדיבי הן מן המתקדמות והעשירות בעולם. נוסף על כך תרבות המכירה הישירה היא דבר מקובל מבחינה תרבותית שם ואינו יוצר התנגדויות כלשהן והיות וחברות מקומיות רבות בוחרות לשווק את מוצריהן בדרך זו. בחלק נכבד מן השנה השמש איננה שוקעת כלל ומאפשרת שעות אור יום המבטיחות שעות עבודה בסקנדינביה יותר מבכל מקום אחר בעולם. מצד שני תקופת החורף היא התקופה חשוכה משום שקרני השמש כמעט אינן זורחות. אבל אפלוליות מסוג זה איננה דבר שתאורת הקניונים ואנרגיית המכירה של המוכרות בדוכנים ובעגלות לא תגבר עליה.


הצעירים נהנים מתרבות לילה מגוונת במועדונים ומוקדי תרבות ואומנות של כל הסוגים. החל מהופעות של מוזיקה פינית ועד ביקור במוזיאון הצנטריפוגה המפורסם שבנורבגיה. הפינים במיוחד הם אנשי העולם הגדול. גם מרוויחים משכורות עתק במונחים שלנו וגם חשופים ופתוחים מאוד לשימוש נרחב בכוח הקנייה שלהם. כאמור שיטת המכירה עובדת עליהם יופי ואין ספק שעבודה בסקנדינביה במכירות היא הדרך המושלמת לעבודה מכניסה שתוך זמן קצר עשויה לכסות על כל עלות הטיסה והמגורים - מה גם שחברות רבות ממנות לפחות חלקית את כרטיס הטיסה ודואגות לספק לעובדיהן וילות פאר בהן תנאי מחייה מהגבוהים שבעולם המוכר לנו.


כאשר אתם מחפשים עבודה באירופה בסקנדינביה ודאו כי אתם עובדים עם חברה שמסייעת לכם או אפילו מסדרת את כל העניין הבירוקרטי של ויזת העבודה שבלעדיו אין לכם מה לחפש שם. עבודה בסקנדינביה היא עבודה בארצות מאוד מסודרות מבחינה חוקית ומבחינה מנהלתית ואין הרבה שטח אפור לשחק איתו בכל מה שנוגע לעבודה חוקית ומאושרת על פי קריטריונים של משרד הגירה שלהם ושל משרד העבודה של הסקנדינבים.


אם אתם מחפשים עבודות בחו"ל באזור תרבותי ומסביר פנים לזרים, ארצות סקנדינביה מאופיינות בפתיחות אל האחר, דבר המתבטא בתרבותם הרבגונית ובכך שמכל כך הרבה מדינות בעולם, כולם באים לסקנדינביה בשביל לחיות, ללמוד או פשוט לעשות בוחטות של כסף. היתרון הספציפי של עבודה בסקנדינביה בעגלות הוא שמדובר בשוק בתולי שעדיין לא כולם שם מכירים אותו ולכן נחשב לחדש ומרענן, בניגוד לארצות כמו אירלנד ומדינות אחרות בהן כבר השוק רווי במוכרים בקניונים או מדלת אל דלת. בקיצור, שוק העגלות יחד עם פוטנציאל המכירה שלו רחוקים מרחק של לפחות חמש שש שנים לפני שיתחיל להתקרב בכלל למיצוי, אם חושבים על זה שרק בשבדיה קרוב לעשרה מיליון איש בעלי תוחלת החיים הגבוהה בעולם ובעלי הכנסה שנתית מהגבוהות בעולם.


לסיכומו של עניין, הדרך לכסף הגדול והמהיר עוברת דרך עבודה בחו"ל בסקנדינביה. אם אתם בעלי אוריינטציה של מכירות, בעלי משמעת ומסירות ולעבודה קשה, בעלי מוטיבציה גבוהה ותאווים להמון כסף קיימות בשטח חברות רבות שישמחו לקחת אתכם למסע שהוא הרפתקה מודרכת עם תוצאות ידועות מראש: הרווח כולו שלך.

עבודה בסקנדינביה
עבודה באירופה
עבודות בחו"ל

מקור המאמר: www.articles.co.il מאמרים.

רשימת מאמרים: